דף הבית מדעי החברה מדעי החברה - אחר לימודי חשבי שכר בכירים, השלב הבא לעובדים בתחום השכר
לימודי חשבי שכר בכירים, השלב הבא לעובדים בתחום השכר
הדס כהן 22/03/12 |  צפיות: 8847

לימודי חשבי שכר מתאימים לעובדים בתחום השכר שרוצים לבסס ולהעמיק את הידע המקצועי שלהם. באמצעות לימודי חשבי שכר בכירים תרחיבו את הידע וארגז הכלים המקצועיים שלכם לביצוע כל סוגי חישובי השכר בענפי המשק השונים. לשכת רואי החשבון בישראל מעמידה דרישות גבוהות בפני מי שמבקש למלא תפקיד של חשב שכר והיא מפרסמת כל הזמן עדכונים לחשבי שכר.

הכנת משכורות היא פעילות הדורשת בקיאות והתמצאות בעדכונים שמפרסמת לשכת רואי החשבון בישראל. כמו כן, במסגרת לימודי חשבי שכר רוכשים את ההבנה הנדרשת בתחומי החשבונאות, משפטים, מיסים ומחשוב.

החומר לבחינות במסלול לימודי חשבי שכר על פי לשכת רואי החשבון בישראל הוא: דיני עבודה, דיני מיסים, מחשוב, דיני עבודה, רכיבי שכר וחשבונאות, דיני מיסים, דיני הביטוח הלאומי, ביטוח פנסיוני, מס הכנסה, מע"מ וביטוח לאומי - אך מומלץ להתעדכן באתר הלשכה לגבי החומר המתעדכן כל הזמן.

הצולחים את מסלול לימודי חשבי שכר ואת בחינות הלשכה זכאים לתעודת הסמכה מטעם משרד התמ"ת ותעודת סיום מטעם לשכת רו"ח לעוברים את הבחינה.

לרוב הדרישות להתקבל למסלול לימודי חשבי שכר בכירים הם 12 שנות לימוד, כשלמי שעוסק זה מכבר יתרון לבעלי יידע בהנהלת חשבונות.

מסלול לימודי חשבי שכר בכירים נחשב למסלול יוקרתי ומבוקש מאוד בתקופה שראנו נמצאים בה שהענפים הפיננסים פורחים.

גם מאז שלשכת רואי חשבון בישראל לקחה על עצמה את תחום חשבי השכר בישראל על מנת לשמור על רמה גבוהה של התחום, בשנת 2005, היא שוקדת כל העת על הכנסת שיפורים ועדכונים ועל כינון ועדה מיוחדת שתכין את הבחינות ותפקח עליהן. הוועדה שהוקמה תעניק תעודות לחשבי השכר שיעמדו בבחינות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI