דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים עיצוב מטבחי-חוץ לגינות זה לא עסק יקר
עיצוב מטבחי-חוץ לגינות זה לא עסק יקר
רובי 02/02/12 |  צפיות: 63239

עיצוב מטבחים: עשה זאת בעצמך

היום, בעזרת כוחה של האינטרנט ומקורות מידע נוספים שקיימים בזמינות נוחה, ניתן בהחלט לבצע עיצוב מטבחים בשיטת עשה זאת בעצמך. הכוונה איננה לגשת לרשת עשה זאת בעצמך שגם מוכרת מטבחים (קונספט שקיים בשוק) אלא ממש לתכנן ולעצב את המטבח באופן עצמאי מבחינת צבעים, ארונות, מגירות, מיקומים, מערכות הבישול והציוד וכן הלאה, בדרך כלל נעזרים בפורטלים של עיצוב מטבחים למינם אשר נותנים מספר עיצובים של מספר סגנונות.. לאחר שרואים תמונות שונות ומגבשים תכנון פרטני או פשטני ניתן לגשת לנגר שרק יבצע את העבודה פיזית.

מטבחים חיצוניים לגינות

טרנד הקמת הגינות המעוצבות הופך לפופולארי יותר ויותר בשנים האחרונות ובתקופה האחרונה במיוחד. כל בית פרטי מעצב לו גינה קטנה ופרטית המשמשת לאירוח אורחים, לארוחות או אפילו סתם להיסתלבטות נמהנוף והשמש בסופי שבוע. אחד הרעיונות המרכזיים והמקוריים כיום הוא לבנות לעצמנו מעין אי-למטבח אשר ישמש אותנו לאחסון המזון שלנו (בעיקר מזון קשה וסגור כמובן שכן זהו איזור חיוני).

הקמת אי - מבחינת מזון זה עסק טוב המאפשר פתיחת אפשרות של מעין מטבחון נוסף פלוס פינת אירוח נחמדה, רבים בונים שם בר אלכוהולי נחמד.

בהקמת גינות במרכז נשתמש בדקים ורצפות עץ ואפשר לשלב פרגולה נחמדה,

לשאוב השראה מתמונות

בניית מטבחים בשיטת עשה זאת בעצמך הוא תחום שרלבנטי במובן זה לאנשים חסרי ניסיון מקצועי בעיצוב מטבח, אנשים שמאמינים שהם יודעים מה הם רוצים ומסוגלים להפיק תכנון אופטימאלי עבור עצמם וביתם. השלב הראשון של עיצוב עצמאי של מטבח הוא לשאוב השראה מתוך מידע קיים, כאשר כיום במקרים רבים יש עודף מידע. בתור מעצבי מטבח חובבנים ומתחילים רצוי להסתכל במגוון תמונות בקטלוגים אינטרנטיים, קטלוגים מודפסים של חברות מטבחים, לשוטט באתרי מטבחים ובאופן כללי אחרי שתראו דוגמאות של מטבחים כוללים ושל מרכיבים ספציפיים תוכלו למקד את הכיוון היצירתי שלכם טוב יותר למה אתם באמת רוצים וצריכים במטבח.

בחנו היטב מהם הצרכים שלכם ממטבח

כמובן שהמטבח מיועד לבישולים, אפייה, הכנת ארוחות קלות וכן הלאה. אך כאשר ניגשים לעצב מטבח יש לבחון את הנושא מנקודת מבט רחבה יותר ומיותר היבטים. עיצוב מטבחים בשיטת עשה זאת בעצמך מחייב אתכם לחשוב היטב מהם הצרכים שלכם מהמטבח, מהם הרגלי העבודה או האכילה שלכם וכן הלאה. מומלץ לחשוב קודם בצורה פרקטית מה אתם באמת צריכים ורוצים ורק אז לגשת ממש למשימת העיצוב מבחינה אסתטית וגרפית.

היעזרו באנשי מקצוע

נכון שאתם רוצים לבצע עיצוב מטבחים בעצמכם לגמרי, כבר ראיתם אינספור תמונות וגיבשתם רעיון ברור למדי של מה אתם רוצים ואיך זה ייראה. אבל בכל זאת תכנון מטבחים מצריך ניסיון ולכן כלל לא יזיק להיעזר באיש מקצוע כמו נגר המטבחים שיבנה את יצירת המופת או במעצב פנים למשל, רק כדי לקבל חוות דעת ואולי לייעל את העיצוב בעזרת נקודות שלא חשבתם עליהן.

בניית המטבח

לאחר שסיימתם עם כל אותן תמונות והחלטתם על תכנון עיצוב מטבחים, יש לגשת לנגר אמין שרק יבנה את הכל על פי התכנית ויהפוך את העיצוב למציאות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רובי


 


מאמרים נוספים מאת רובי
 
המדריך לבחירת שירותים איכותיים של טלמיטינג לעסק שלנו
02/10/13 | מכירות
כפי שרובנו מכירים, מכירות הן הנושא הכי נחוץ בכל חברה. טלמיטינג הוא אגף שממונה על המכירות שלנו לכן חשוב ביותר למצוא חברת טלמיטינג איכותית. כדי שהעסק שיש לנו יכניס מספיק רווחים חשוב להקדיש משאבים רבים באגף הטלמרקטינג בעסק.

יתרונותיו של מוקד טלמרקטינג לעסקים קטנים
ניהול חברה זה דבר הדורש מומחיות, על מנת לשווק את החברה שלכם באופן כזה שנצליח לאגור כסף צריכים להיות עם ניסיון. במאמר ניתן המון טיפים על איך לעשות זאת.

במחירים זולים: מטבחים פרובאנס קנייה נכונה באמת
חידוש מטבח הוא לא נושא קל או זול, יש המון חברות שמציעים לבנות לנו את המטבח בצפון או במרכז. מטבח מעוצב כיום עם יכולת להיות מעוצב בהרבה אפשרויות עיצוב, עבור כל סגנון עיצובי קיים את הכללים שלו, עכשיו נדריך ספציפית לגבי סגנון עיצוב שונה ויוקרתי וניתן מספר טיפים.

מחירי מטבחים באשדוד קנייה נכונה באמת
עיצוב מטבח הוא איננו דבר פשוט או מהיר, יש המון יצרנים שמציעים לחדש לנו מטבח בדרום ובמרכז. עיצוב מטבח כיום עם יכולת להיות בהרבה סוגים, עבור כל סגנון עיצובי קיים את החוקים שלו, היום נדריך ספציפית לגבי דרך עיצוב מיוחד וובעל נגיעות יוקרה ונראה 3-4 טיפים.

טיפים מועילים בנושא ויזה לארה''ב
הרבה צעירים בימינו בעלי עניין ללכת לטייל בארצות הברית, על מנת להגיע אל ארהב אנחנו זקוקים לאישור ובשביל זה זקוקים להוציא ויזה. קיימים הרבה טכניקות לקבל ויזה וכאן נדגים בנושא. התהליך להוצאת ויזה לארה''ב כוללת 2-3 שלבים שנצטרך לבצע, ובכל מצב יש צורך לקבל סיוע מיועצים בתחום כי מחיריהם אינם גבוהים.

חידוש המטבח: מטבחים לבנים מטבח מודרני
חידוש מטבח זהו לא נושא קל או זול, ישנם המון עיצובים ויצרנים שמציעים לבנות בשבילינו את המטבח. עיצוב מטבח כיום יכול להיות מעוצב בהרבה אפשרויות עיצוב, לכל סוג קיים את החוקים שמתאימים עבורו, כאן נסביר ספציפית על סגנון עיצוב שונה ויוקרתי ונספק 2-3 טיפים.

מטבחים פרובאנס - חידוש מטבח אנגלי
18/12/12 | שיפוצים
מטבחים הם מרכז החום של הבית, כשאנו מתמקדים ב- עיצוב מטבחים פרובאנס יש הרבה דגשים בעיצוב שחשוב לדעת. למשל זהות בסגנון העיצוב, פיגמנט מאותו הקטגוריה וכו'. כשאנחנו מעוניינים ב- מטבחים פרובאנס אז הדגשים שהדגשנו קריטיים מאוד.עיצוב מטבח אנגלי זהו עיצוב מיוחד שכמובן יש לו את התכונות ששייכים לו, אך שלא להתעלם שקריטי לשים לב אל הדגשים. לפני הכל כל חוקי עיצוב הפנים הנפוצים, ואחר כך לבצע אותם על עיצוב בסגנון מטבח אנגלי.

חידוש המטבח:מטבחים לבנים מטבח אנגלי
עיצוב של מטבחים זה תחום גדול, ישנם סגנונות עיצוב פנים מרובים עם שוני גדול האחד מהשני, לכל סגנון עיצוב קיימים האלמנטים ששייכים לו וחיוני לדעת את ההבדל בין מטבח פרובנס, לכפרי, אנגלי וכו'. פה נציג באופן מדוייק איך משפצים בצורה מקצועית את המטבח שיש לנו ככה שיהיה מתאים לעיצוב הדירה ובאופן תואם לחוקי אדריכלות הפנים.

עיצוב גינה קטנה עם מטבח - עסק פשוט ונוח לאחסון מזון
עיצוב מטבחים בסגנון פרובנס ועיצוב גרמני הם שני סגנונות עיצוב מובילים - הנה מה קורה כאשר אנחנו משלבים את שניהם, הטיפים וההסברים כבר בפנים

דלתות פנים - העיצובים
ישנו מבחר כה עצום של דלתות פנים, עיצובים ויצרנים מובילים, אצל מי נקבל דלת איכותית? מהם מבחר העיצובים והסגנונות? ומה חשוב לבדוק למען ביטחוננו, ובקיצור כל מה שחשוב לפני רכישת דלת פנים לבית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI