דף הבית בידור ופנאי קולנוע סופר 8 לצפייה ישירה
סופר 8 לצפייה ישירה
strm 05/07/11 |  צפיות: 6134

סופר 8 לצפייה ישירה הינו סרט מבית היוצר של סטיבן ספילברג והבמאי ג'יי ג'יי אברהמס ומבטיח לצופים המצפים סרט איכותי ביותר הכולל סצנות מסוגים שונים החל ממדע בדיוני ועד לסצנות פעולה ואימה המרכיבים כולם יחד עלילה מרתקת במיוחד המושכת ביקורות רבות מהעולם כולו.
עלילת הסרט סופר 8 מתרחשת על רקע עיירה קטנה באוהיו איי שם בשנות ה 70 של ארה"ב כאשר תאונת רכבת מצולמת בטעות על ידי חברות ילדים ומצלמת ה סופר 8 מ"מ שלהם מתגלים כוחות צבא רבים המוזרמים לאזור וסורקים את אזור תאונת הרכבת הקטלנית. עם התקדמות העלילה מתעוררים חדשים בקרב האוכלוסייה המקומית שתאונת הרכבת אינה מקרית וכי מקרי מוות של בעלי חיים ותושבים רבים מביאים את העיירה לאנרכיה של ממש בכל הסובב את התאונה. בסופו של דבר מתגלה ייצור אימתני לא אנושי שהצליח לחמוק מבין הריסות הרכבת ולחולל בלגן והרס רב הן בעיירה והן בצבא ארה"ב השוהה במקום. הסרט סופר 8 לצפייה ישירה זוכה לשבחים רבים על אפקטים ועלילה מרתקת ולנו נותר לחכות לשובר הקופות של הקיץ שללא ספק ימשוך צופים רבים לאולמות הקולנוע בקיץ זה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 strm


 


מאמרים נוספים מאת strm
 
יעד סופי 5 לצפייה ישירה
05/07/11 | קולנוע
הסרט החמישי בסדרת הסרטים שלעולם לא נמאס לראות. למי שלא מכיר סדרת הסרטים "יעד סופי" היא ז'אנר בין סרט אימה ולבין סרט מתח עתיר שבחים בעל עלילה המותירה את הצורה במחשבות גם לאחר הצפייה בסרט.

סופר 8 לצפייה ישירה
05/07/11 | קולנוע
סופר 8 לצפייה ישירה הינו סרט מבית היוצר של סטיבן ספילברג והבמאי ג'יי ג'יי אברהמס. בסרט צפוי להיות סצנות שונות בין סצנות פעולה, מדע בדיוני ואימה. מכולם יוצא הסרט עם עלילה מרתקת ביותר שמביאות לסרט סופר 8 לצפייה ישירה הרבה ביקורות שונות.

בדרך לחתונה עוצרים בבנגקוק לצפייה ישירה
21/05/11 | קולנוע
הסרט בדרך לחתונה עוצרים בבנקוק לצפייה ישירה הינו המשך לקומדיה הקורעת וההיסטרית "בדרך לחתונה עוצרים בווגאס" שסחפה את העולם בשנת 2009.
הפעם החבורה הולכת לחתונה של סטו אשר מתקיימת בבנגקוק וההסטוריה חוזרת על עצמה.


שודדי הקאריביים 4 לצפייה ישירה
18/05/11 | קולנוע
שודדי הקאריביים 4 לצפייה ישירה: זרמים זרים (באנגלית: Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides) הינו סרט הרפתקאות מבית היוצר של דיסני הפקות, זהו הסרט הרביעי בסדרת סרטי שודדי הקאריביים.

סרטים לצפייה ישירה ברשת האינטרנט
07/05/11 | קולנוע
שימוש סרטים לצפייה ישירה - לכל אדם ישנם סדרי עדיפויות שונים, תחביבים שונים ופרטים המעסיקים אותו במשך הזמן. פעילות אחת שניתן להגיד שמשותפת לרוב האוכלוסייה היא צפייה ישירה בסרטים בזמן הפנוי, צפייה שלעיתים מתחילה כאמצעי להעברת הזמן ובהמשך כתחביב לכל דבר.

מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה
30/04/11 | קולנוע
הסרט מהיר ועצבני 5 לצפייה ישירה אשר יצא בתאריך ה12/05/11 לאקרנים בישראל מגולל את הסיפור של חברותו של דומיניק (מגולם על ידיי וין דיזל), הפעם דום ובריאן (פול ווקר) נמלטים מידי החוק עקב סיכסוך עם המשטרה וה- FBI מפני שהם התעסקו עם סחר בסמים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI