דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר התקנת דודי שמש – חיסכון נטו בחשמל
התקנת דודי שמש – חיסכון נטו בחשמל
eyeweb - בניית אתרים לעסקים 19/06/11 |  צפיות: 780

אז קודם כל נסביר מה ההבדל בין דוד שמש לדוד חשמל ונספר שדוד חשמל יכול לעבוד רק על ידי חשמל. לעומתו, דוד שמש מגיע יחד עם יחידות של קולטי שמש (לרוב 2 יחידות של קולטים סולאריים) ובימים שאין שמש ניתן להפעילו גם על ידי חשמל.

התקנת דודי שמש - מערכות סולאריות הכוללות דוד שמש לכל דייר יחד עם יחידות של קולטי שמש מותקנים בדרך כלל ביחד (אחד ממש ליד השני) על גג הבית המשותף (אם מדובר בדירת מגורים בבניין) או על גג בית פרטי / מבנה אחר.

לעיתים, בבתים משותפים אנו יכולים למצוא התקנות אחרות, לדוגמא כאשר הדוד נמצא בדירה (במסתור הכביסה) או במסדרון הקומה והתקנת קולטי השמש בוצעה על גג הבית המשותף.

התקנת שעון – מים חמים מתי שרוצים

גם כאשר יש לנו דוד שמש עם קולטים, עדיין נרצה לעיתים להפעילו חשמלית בשעות שאין שמש, לדוגמא: בחורף או אם אנו זקוקים לחימום מים בשעות הבוקר המוקדמות, שעות של חושך. כדאי לנו להתקין שעון שיפעיל ויפסיק את חימום הדוד באופן אוטומאטי כדי שלא נצטרך ידנית להפעילו וכמובן כדי שלא נשכח אותו.

התקנת דוד שמש – נקבל מספר הצעות מחיר

במידה ואנחנו מעוניינים בהתקנת דוד שמש והתקנת קולטים נפנה לקבל מספר הצעות מחיר מבעלי מקצוע מאתר מוכר וידוע לנו המספק שירותי השוואת בעלי מקצוע, לא תמיד נבחר את הזול מבניהם אבל חשוב שנשאל את השאלות המתאימות את מתקין הדודים כדי שנוכל להשוות בין כל ההצעות, לדוגמא: גודל הדוד, מספר קולטי השמש, יצרן, האם הובלה והתקנה כלולים במחיר וכדומה.

התקנת דוד שמש על ידי בעל מקצוע מורשה בלבד!

התקנת דוד שמש מחייבת עבודה יסודית וטובה. זוהי מערכת שתשמש את הבית או הדירה לאורך זמן ולכן ההתקנה צריכה להיות טובה ועל ידי בעל מקצוע שיודע את העבודה. דאגו לקבל את הפרטים הללו (מתקין מורשה) מבעל המקצוע / החברה שפניתם אליה.

אחרי ההתקנה - אחריות על המוצר וההתקנה

דאגו לקבל בתום התקנת הדוד והקולטים גם אחריות – אחריות למוצר עצמו ואחריות להתקנה (לוודא שהתאריך נמצא על כתב האחריות והוא חתום). בצעו מספר בדיקות בסיסיות: הפעלה ובדיקה שהוא מחמם, שהחשמל לא קופץ. ודאו שהמתקין ניקה את כל הפסולת של ההתקנה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il 


מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים
 
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
אם בעבר הרחוק , עסקים קטנים רבים לא יכלו אפילו לחשוב להתמודד מול חברות ותאגידי ענק בשוק הפרסום, הרי שהיום, באמצעות האינטרנט, הם בהחלט יכולים לעשות זאת ובהצלחה מרובה.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

תקנון מצוי מול תקנון מוסכם לבית משותף
התקנון המצוי הוא תקנון אשר מחייב כל בעל דירה בבית משותף, בין אם הוא מודע לקיומו של התקנון ובין אם לאו. תפקידו של התקנון המצוי – להגן על כל הצדדים הנוגעים בסוגיות מסוימות, בנוגע לרכוש הפרטי ולרכוש המשותף.

חיילים משוחררים – מה עכשיו?
התקופה של להיות חיילים משוחררים היא תקופה מעולה וכיפית, ויש תחושת שחרור גדולה מאוד, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים ותיכון וצבא – פתאום אתם באמת חופשיים. אבל יחד עם החופש הזה גם מגיע המון בלבול. יופי, אתם חופשיים ומאושרים, אבל.... מה עושים עכשיו?

5 סגולות של שמן זית כתית מעולה
שמן זית באיכות טובה טומן בחובו גם הרבה מאוד סגולות בריאותיות שוודאי תשמחו לדעת שאתם מקבלים אותן באריזה אחת יחד עם הצבע, הריח והטעם הנפלא הזה של שמן זית כתית מעולה, הנה חמש מהן לפניכם

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שנים באוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

השוואה בין שטות להסרת שיער
אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמו אדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף. אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימום שאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוג שנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנו מעדיפים להשאיר לחורף.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI