דף הבית רפואה ובריאות נשירת שיער נשירת שיער והתקרחות – אפשר לפתור את זה!
נשירת שיער והתקרחות – אפשר לפתור את זה!
eyeweb - בניית אתרים לעסקים 12/04/11 |  צפיות: 1831

נשירת שיער והתקרחות

איך אנחנו יודעים שיש לנו נשירת שיער?הרי לשיער יש נשירה טבעית של עד כ-100 שערות ביום (זה נשמע המון, אבל זוהנשירה הטבעית של השיער, כאשר היא בפיזור שווה בין כל חלקי הראש). אז אםאנחנו חופפים את השיער ונשארים עם קבוצת שערות ביד לאחר העברתה בשיער – זהלא בהכרח אומר שיש לנו נשירת שיער.

נשירת שיער ניתן לבדוק דווקאבבוקר, על הכרית. אם אנחנו קמים בבוקר ועל הכרית נחות להן יותר מ-8 שערות,כדאי להתחיל לחשוב על פתרונות לנשירת שיער והתקרחות, כי יכול להיות שאתםבדרך לשם, או כבר שם.

חדשות טובות

החדשותהטובות הן שיש היום הרבה פתרונות לנשירת שיער ולהתקרחות. כאשר נשירת השיערמתגלה בשלב מוקדם ייתכן ואפשר יהיה להאט אותה מעט באמצעות שימוש בחומרים אשר מאטים את נשירת השיער.חשוב להגיע למקום מקצועי אשר יש לו וותק  וניסיון בתחום על מנת שיוכלולהתאים לכם את החומרים (ולעתים שילוב החומרים) המתאימים לכם – הטיפוליםצריכים להיות מותאמים בכל מקרה לגופו על ידי איש מקצוע.

במקרה ונשירת השיער כבר בשלב מתקדם ואין אפשרות לשמר את השיער הטבעי, גם אז יש פתרונות מצוינים דוגמת תוספת שיער. תוספות שיער אשר נעשות בידיים מיומנות ומקצועיות ובדרכים חדשניות אשר אינן תוספות גסותהנראות כמו פאות (כפי שהיו בעבר) – מביאות את השיער למראה טבעי לגמריומשיבות לנו את הביטחון אשר נשר עם השיער.

כאשר אתם בוחרים לטפלבנשירת שיער ובהתקרחות, לכו למקום מקצועי ואמין עם וותק של שנים במקצועועם מוניטין, אשר אתם מרגישים בו בנוח וסומכים על אנשי המקצוע בו. כשםשטיפולים ותוספות שיער יכולים להביא אתכם לתחושה טובה ולהשבת הביטחון העצמישלכם, כך טיפול לא מותאם או תוספת שיער הנעשית בצורה לא מקצועית עלוליםלהביא למפח נפש רב יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il 


מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים
 
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
אם בעבר הרחוק , עסקים קטנים רבים לא יכלו אפילו לחשוב להתמודד מול חברות ותאגידי ענק בשוק הפרסום, הרי שהיום, באמצעות האינטרנט, הם בהחלט יכולים לעשות זאת ובהצלחה מרובה.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

תקנון מצוי מול תקנון מוסכם לבית משותף
התקנון המצוי הוא תקנון אשר מחייב כל בעל דירה בבית משותף, בין אם הוא מודע לקיומו של התקנון ובין אם לאו. תפקידו של התקנון המצוי – להגן על כל הצדדים הנוגעים בסוגיות מסוימות, בנוגע לרכוש הפרטי ולרכוש המשותף.

חיילים משוחררים – מה עכשיו?
התקופה של להיות חיילים משוחררים היא תקופה מעולה וכיפית, ויש תחושת שחרור גדולה מאוד, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים ותיכון וצבא – פתאום אתם באמת חופשיים. אבל יחד עם החופש הזה גם מגיע המון בלבול. יופי, אתם חופשיים ומאושרים, אבל.... מה עושים עכשיו?

5 סגולות של שמן זית כתית מעולה
שמן זית באיכות טובה טומן בחובו גם הרבה מאוד סגולות בריאותיות שוודאי תשמחו לדעת שאתם מקבלים אותן באריזה אחת יחד עם הצבע, הריח והטעם הנפלא הזה של שמן זית כתית מעולה, הנה חמש מהן לפניכם

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שנים באוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

השוואה בין שטות להסרת שיער
אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמו אדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף. אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימום שאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוג שנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנו מעדיפים להשאיר לחורף.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI