דף הבית רפואה ובריאות קוסמטיקה וטיפוח הסרת שיער בלייזר מהרגליים
הסרת שיער בלייזר מהרגליים
eyeweb - בניית אתרים לעסקים 06/03/11 |  צפיות: 978

כולנו חולמים על גוף מושלם. אנחנו חייםבעידן שמקדש את היופי והאסתטיקה ורוצים להיות הכי יפים, הכי רזים, הכישזופים והכי... חלקים. בשנים האחרונות הופכת פופולארית יותר ויותר שיטתהסרת השיער מהרגליים (ובכלל – מחלקים רבים בגוף) בלייזר. אז איך עובדת הסרת השיער בלייזר?


כלשערה צומחת מתוך זקיק שיער אשר נמצא תחת העור. זקיקי השערה האלו מכיליםמלנין בכמות גדולה יותר מאשר העור. המלנין הוא למעשה החומר שמשפיע על דרגתכהות (או בהירות) העור והשיער. המלנין הוא החומר הקולט את האור.


הסרת שיער בלייזר מתבצעת על ידי קרני לייזר (למעשי קרני אור) ממוקדות אשר נשלחות מן המכשיראל האזור בו רוצים להסיר את השיער. כיוון שהשיער כהה יותר מן העור – יש בויותר מלנין – זקיק השערה הוא שיקלוט את קרן הלייזר, והעור למעשה לא ייפגע.זקיק השערה יישרף והעור לא.


טיפוללא נכון (קרני לייזר בעוצמה לא מתאימה וכו') עשויים לגרום לכוויות עלהעור. כפי שניתן להבין מההסבר לעיל, מי שחשופים יותר לכוויות כתוצאה מהסרתשיער בלייזר הם בעלי עור כהה יותר (כיוון שבעורם יותר מלנין – אשר קולטיותר אור). אבל, כיום מכונים מקצועיים ואמינים להסרת שיער בלייזר יודעיםלהתאים את הטיפול הנכון בהתאם לנסיבות האישיות של המטופל או המטופלת.


נקודהנוספת חשובה בנוגע להסרת שיער בלייזר היא שבכל רגע נתון רק מספר מאוד נמוךשל זקיקי שערה (בערך כחמישה אחוז) פעילים, וזו הסיבה אשר בגינה כאשרהולכים לבצע הסרת שיער בלייזר, יש לעבור מספר טיפולים (בדרך כלל עד 12טיפולים) ולא ניתן להסיר את כל השיער בטיפול אחד בלבד.


כמובן שלפני שמחליטים על הסרת שיער בלייזר יש לגשת למכון להסרת שיער אשר יש לו ניסיון וידע, והוא אמין וניתן לסמוךעל בעלי המקצוע העובדים בו, כיוון שכפי שניתן להבין – ישנם הבדלים ביעילותהטיפול וכן בסוג הטיפול אשר יש לבחור, בהתאם לגוון העור וגוון השיער שלהמטופל/ת. במטופלת כהת עור יש לטפל אחרת מאשר במטופלת בהירת עור. מכוניהסרת שיער בלייזר מקצועיים ואמינים יידעו לספק לנו את האינפורמציה הנכונהולטפל בנו בהתאם לצרכים שלנו ולא בהתאם ליעילות שלהם כמכון הסרת שיער.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il 


מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים
 
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
אם בעבר הרחוק , עסקים קטנים רבים לא יכלו אפילו לחשוב להתמודד מול חברות ותאגידי ענק בשוק הפרסום, הרי שהיום, באמצעות האינטרנט, הם בהחלט יכולים לעשות זאת ובהצלחה מרובה.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

תקנון מצוי מול תקנון מוסכם לבית משותף
התקנון המצוי הוא תקנון אשר מחייב כל בעל דירה בבית משותף, בין אם הוא מודע לקיומו של התקנון ובין אם לאו. תפקידו של התקנון המצוי – להגן על כל הצדדים הנוגעים בסוגיות מסוימות, בנוגע לרכוש הפרטי ולרכוש המשותף.

חיילים משוחררים – מה עכשיו?
התקופה של להיות חיילים משוחררים היא תקופה מעולה וכיפית, ויש תחושת שחרור גדולה מאוד, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים ותיכון וצבא – פתאום אתם באמת חופשיים. אבל יחד עם החופש הזה גם מגיע המון בלבול. יופי, אתם חופשיים ומאושרים, אבל.... מה עושים עכשיו?

5 סגולות של שמן זית כתית מעולה
שמן זית באיכות טובה טומן בחובו גם הרבה מאוד סגולות בריאותיות שוודאי תשמחו לדעת שאתם מקבלים אותן באריזה אחת יחד עם הצבע, הריח והטעם הנפלא הזה של שמן זית כתית מעולה, הנה חמש מהן לפניכם

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שנים באוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

השוואה בין שטות להסרת שיער
אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמו אדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף. אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימום שאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוג שנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנו מעדיפים להשאיר לחורף.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI