דף הבית בית משפחה וזוגיות מעבר דירה הובלות בשרון - 3 דברים בסיסיים לחישוב מחיר ההובלה
הובלות בשרון - 3 דברים בסיסיים לחישוב מחיר ההובלה
eyeweb - בניית אתרים לעסקים 06/03/11 |  צפיות: 1205

בשעה טובה אתם עוברים בית! אתם זקוקים כעת לחברת הובלות בשרון שתוכלו לסמוך עליה. אז רגע אחרי חתימת החוזה ורגע לפני שסוגרים את כלהפרטים הקטנים, יש כמה דברים שכדאי לדעת לגבי חברת ההובלות בכלל, וחישובמחיר ההובלה בפרט. גורמים רבים משפיעים על עלויות ההובלה.


ניקחלדוגמא חברת הובלות בנתניה – השוק מוצף ורווי בחברות הובלה וכמו בכל שוקשיש בו היצע גדול, העובדה הזו נכנסת לגורמים שמשפיעים על מחירי ההובלה. אםאנחנו מחפשים חברת הובלות בנתניה או חברת הובלות בשרון באופן כללי, וישמספר רב של חברות הובלות באזור, סביר להניח שהמחירים שיוצעו לנו יהיו טוביםיותר וכך גם אפשרות המיקוח, כיוון שכל חברה תנסה למכור את עצמה כמה שיותרולזכות בכמה שיותר לקוחות.


אבל כמו שאנחנו יודעים טוב טובמהניסיון – לפעמים מה שזול דווקא יוצא לנו בסופו של דבר יקר מאוד. אז נכוןשלעובדה שיש חברות הובלות רבות יש יתרון מבחינתנו, אבל יש דברים שלא כדאילהתפשר עליהם.


הנה דוגמאות לשלושה גורמים שמשפיעים על מחיר ההובלה, ויש לבדוק אותם היטב לפני שסוגרים עם חברת הובלה: 1. תכולת הבית – כמובן. המחיר של הובלה הוא פונקציה של מה שאנחנו מובילים. סביר להניחשמשפחה שבה לילדה הגדולה יש פסנתר ולילד הקטן מערכת תופים גדולה ויש להםשני מקררים, מכונה ומייבש כביסה – תשלם יותר מרווק שעובר דירה ואינו מבשלבבית (כך שאין תנור וכיריים) ואת הכביסה עושה אצל אמא (אז גם אין מכונתכביסה ומייבש) וכו'.


2. מיקום – הובלות בנתניה (בתוךנתניה) או הובלות בשרון (נגיד מנתניה לקדימה) יעלו מן הסתם פחות מאשרהובלות מנתניה לירושלים. מחיר ההובלה תלוי בין היתר במסלול של ההובלה עצמו –ככל שהמרחק מהבית ממנו עוברים אל הבית אליו עוברים גדול יותר, כך עולהמחיר ההובלה.


3. ביטוח – זוהי אולי נקודה שלא כולםמודעים אליה. לא כל חברות הביטוח מבטחות את ההובלה, וזו נקודה חשובה ביותרשמשפיעה כמובן על מחיר ההובלה, אבל שווה כל שקל בשקט הנפשי שלנו או אם,חלילה, יש סיבה להפעיל את הביטוח. כשמדובר על ביטוח ההובלה לא מדובר עלביטוח למשאית עצמה אלא על ביטוח התכולה וההעברה עצמה. ככל שההובלה מבוטחתיותר מחירה עולה, אך לא כדאי להתפשר על הנקודה הזו ויש לברר את ענייןהביטוח לפני שמחליטים.


ישנן חברות הובלה אשר מציעות מחירון הובלה באתר האינטרנט שלהן, וניתן עוד לפני שמדבריםטלפונית לקבל איזושהי הערכה של מחיר ההובלה. המחירון לוקח בחשבון את המיקוםואת התכולה, ומה שאנחנו לא תמיד יודעים זה שהחברה גם לוקחת בחשבון את מחירהביטוח ועוד משתנים. כדאי, אחרי שעשינו את החישוב הראשוני וקיבלנו הצעתמחיר ראשונית, לבדוק עם כמה חברות קצת יותר לעומק – מה בדיוק כוללת הצעתהמחיר שלהן. ורק אז להחליט. שיהיה מעבר קל ומהיר!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il 


מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים
 
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
אם בעבר הרחוק , עסקים קטנים רבים לא יכלו אפילו לחשוב להתמודד מול חברות ותאגידי ענק בשוק הפרסום, הרי שהיום, באמצעות האינטרנט, הם בהחלט יכולים לעשות זאת ובהצלחה מרובה.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

תקנון מצוי מול תקנון מוסכם לבית משותף
התקנון המצוי הוא תקנון אשר מחייב כל בעל דירה בבית משותף, בין אם הוא מודע לקיומו של התקנון ובין אם לאו. תפקידו של התקנון המצוי – להגן על כל הצדדים הנוגעים בסוגיות מסוימות, בנוגע לרכוש הפרטי ולרכוש המשותף.

חיילים משוחררים – מה עכשיו?
התקופה של להיות חיילים משוחררים היא תקופה מעולה וכיפית, ויש תחושת שחרור גדולה מאוד, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים ותיכון וצבא – פתאום אתם באמת חופשיים. אבל יחד עם החופש הזה גם מגיע המון בלבול. יופי, אתם חופשיים ומאושרים, אבל.... מה עושים עכשיו?

5 סגולות של שמן זית כתית מעולה
שמן זית באיכות טובה טומן בחובו גם הרבה מאוד סגולות בריאותיות שוודאי תשמחו לדעת שאתם מקבלים אותן באריזה אחת יחד עם הצבע, הריח והטעם הנפלא הזה של שמן זית כתית מעולה, הנה חמש מהן לפניכם

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שנים באוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

השוואה בין שטות להסרת שיער
אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמו אדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף. אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימום שאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוג שנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנו מעדיפים להשאיר לחורף.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI