דף הבית בניין ואחזקה בתים משותפים 3 דברים שחברות ניהול ועד בית יעשו בשבילך
3 דברים שחברות ניהול ועד בית יעשו בשבילך
eyeweb - בניית אתרים לעסקים 26/02/11 |  צפיות: 1030
החיים בעידן שלנו שונים מהחיים שהיו פעם.הכל השתנה והתפתח ועדיין ממשיך להשתנות ולהתפתח. אנחנו מרגישים את זהבדברים הגדולים, וזה קורה גם בדברים שלא תמיד אנחנו שמים אליהם לב, כמולמשל בניהול ועד הבית של בתים משותפים.

כן, גם החיים בבתים משותפים התפתחו והשתנו וממשיכם לעשות כן. כבר לא כל כךפשוט למצוא דייר מהבניין אשר יכול ומוכן לקחת על עצמו את ניהול ועד הבית,וגם אם יש אחד כזה בנמצא – מסתבר שהמשימה של ניהול בית משותף אינה משימהפשוטה. בהתאם לשינויים בהרגלי החיים שלנו משתנים גם הצרכים של דיירי הבנייןהמשותף ותפקידי ועד הבית ולכן קמו חברות לניהול בתים משותפים וניהול ועד בית אשר זהו תפקידן – להתאים את השירותים הניתנים על ידן בהתאם לצרכי הדיירים והשעה.

בתור דיירים בבית משותף, חשוב שנדע מה חברות לניהול ועד בית וניהול בתיםמשותפים מציעות לנו. החברות מציעות פתרונות מקיפים וכוללים לצרכי אחזקתהבניין המשותף. אז הנה שלושה דברים נבחרים (מתוך רשימה ארוכה יותר) אשרחברות לניהול בתים משותפים חרטו על דגלן: 1. אחזקה – המעלית התקלקלה באמצעהלילה ואין אף שכן שנמצא בבית בשעות היום כדי לפקח על עבודת החברה שנותנתשירות למעליות... חברות לניהול בתים משותפים מציעות פיקוח על מגוון רחב שלשירותי אחזקה ועבודות אשר נחוצות לבניין שלכם, באופן שוטף וכן במקריםדחופים. מדובר על פיקוח על עבודות של בעלי מקצוע בתחומים שונים (שירותיניקיון, גינון, תחזוקת מעליות, עבודות חשמל, הדברה, עבודות תחזוקה שוטפותועוד שירותים רבים).

2. ענייני כספים – זוכרים את הסיטואציה הלא נעימה בה גברת ועד הבית מתדפקת על דלתכם בשעהעשר וחצי בלילה ומזכירה לכם שלא העברתם לה את הצ'קים על השיפוצים והצביעהבחדר המדרגות? חברות לניהול ועד בית מטפלות בכל ענייני הכספים הקשורים לניהול הבית המשותף שלכם - גביית מיסיועד הבית מהדיירים, ניהול ההוצאות וההכנסות של הבניין, מעקב אחרי תשלומיםשל הבניין, הפקת דוחות כספיים שנתיים הנוגעים לבניין ועוד.

3. מוקד טלפוני אנושי – חברות רבות לניהול ועד בית מפעילות מוקד טלפונים אנושי הפעיל ברוב שעותהיום (בחלקן 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע), אשר נותן מענה מיידי לבעיותהדורשות מענה כזה.

לסיכום, חברות לניהול בתים משותפים הוקמו על מנת לענות לדיירים בבתים משותפים על צרכיהם השונים בהתאם לעידןבו אנו חיים. היתרונות של חברות אלו רבים והן מאפשרות לנו להקל על ועד הביתולמצוא פתרונות יעילים, מהירים ואמינים לניהול שוטף וכן לבעיות ממוקדותומיידיות אשר צצות, כידוע לנו, בכל בית משותף.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il 


מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים
 
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
אם בעבר הרחוק , עסקים קטנים רבים לא יכלו אפילו לחשוב להתמודד מול חברות ותאגידי ענק בשוק הפרסום, הרי שהיום, באמצעות האינטרנט, הם בהחלט יכולים לעשות זאת ובהצלחה מרובה.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

תקנון מצוי מול תקנון מוסכם לבית משותף
התקנון המצוי הוא תקנון אשר מחייב כל בעל דירה בבית משותף, בין אם הוא מודע לקיומו של התקנון ובין אם לאו. תפקידו של התקנון המצוי – להגן על כל הצדדים הנוגעים בסוגיות מסוימות, בנוגע לרכוש הפרטי ולרכוש המשותף.

חיילים משוחררים – מה עכשיו?
התקופה של להיות חיילים משוחררים היא תקופה מעולה וכיפית, ויש תחושת שחרור גדולה מאוד, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים ותיכון וצבא – פתאום אתם באמת חופשיים. אבל יחד עם החופש הזה גם מגיע המון בלבול. יופי, אתם חופשיים ומאושרים, אבל.... מה עושים עכשיו?

5 סגולות של שמן זית כתית מעולה
שמן זית באיכות טובה טומן בחובו גם הרבה מאוד סגולות בריאותיות שוודאי תשמחו לדעת שאתם מקבלים אותן באריזה אחת יחד עם הצבע, הריח והטעם הנפלא הזה של שמן זית כתית מעולה, הנה חמש מהן לפניכם

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שנים באוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

השוואה בין שטות להסרת שיער
אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמו אדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף. אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימום שאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוג שנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנו מעדיפים להשאיר לחורף.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI