דף הבית חינוך ולימודים לימודים אקדמאיים השתחררת מהצבא - מה אתה רוצה לעשות כשתגדל?
השתחררת מהצבא - מה אתה רוצה לעשות כשתגדל?
eyeweb - בניית אתרים לעסקים 12/02/11 |  צפיות: 951

בנים מחכים ליום הזה 1095 ימים (שהם 26,280 שעות, שהן 1,576,800 דקות)ובנות 730 ימים (שהם 17,520 שעות, שהן 1,051,200 דקות) (אבל מי סופר...נכון?). יום השחרור מצה"ל! אז היום הגדול כבר הגיע, או שהוא ממש ממשקרוב, ויחד עם הריח הנעים והטוב של החופש צצים גם פתאום המון סימני שאלהבראש, אחד אחרי השני.
כבר אין אף גננת שתגיד מה מותר ומה אסור, ואין אף מורה עם עיניים בגב,ואפילו לא מפקדת אחת שגדולה מאתנו בחודש וחצי שתפיל אותנו למאה שכיבותשמיכה. בעצם זאת הפעם הראשונה שאנחנו עומדים בפני עצמנו ואיננו נמצאים תחתאחריותה וכנפיה (זו חצי הכוס המלאה) או תחת מסגרתה ונהליה (לעתים זו חציהכוס הריקה) של אף מסגרת. השתחררנו מהמדים ומהנשק ואחרי שישנו שבוע רצוף –עכשיו הגיע הזמן שלנו להחליט - מה אנחנו רוצים לעשות כשנהיה גדולים?
להיות חיילים משוחררים זה כיף אדיר, וזו תחושת שחרור רבה, אבל יחד עם הכיף והשחרור מגיעות באמתהמון שאלות בנוגע לעתיד (לפעמים החופש הזה הוא גם שינוי קיצוני מאוד שמביאאיתו לא מעט בלבול). בתור חיילים משוחררים כל האופציות עומדות בפנינו –אנחנו יכולים ללכת לעבוד בעבודה מועדפת, ללכת ללמוד (לא לשכוח להשתמש במענקהשחרור לשכ"ל!), לנסוע לטיול או לעשות כל דבר אחר העולה על רוחנו.
יש מעטים שתמיד ידעו מה הם רוצים להיות כשיהיו גדולים, ומיד ברגע שהםהופכים לחיילים משוחררים (קוראים לזה 'אזרחים'... נכון? צריך להתרגל למילההזו!) הם כבר מתחילים לצעוד בדרך הזו. אבל הרוב הגדול לא בדיוק יודעיםעדיין מה בא להם ומה כדאי להם לעשות, ובדיוק בשבילם הוקם הפורטל לחיילים משוחררים – אתר שיש בו מאגר עצום של מידע על האפשרויות העומדות בפני חייליםמשוחררים אחרי הצבא, החל מהפיקדון, דרך העבודה המועדפת, הטיול לחו"ל ועדלבחירת מוסד לימודים לתואר ראשון.
האתר מתעדכן כל הזמן ויש בו פריסה של המון אפשרויות שקיימות עבור חייליםמשוחררים והוא עוזר לעשות קצת סדר בבלגאן שלפעמים מגיע יחד עם השחרור. זההזמן לקחת זמן לעצמנו, לקחת נשימה עמוקה ולבדוק מה באמת היינו רוצים לעשות.במקום להתפזר בכל מיני אתרים ומקומות, או להתבלבל ממיליון מקורות מידעשונים – אפשר להיכנס לפורטל לחיילים משוחררים ולהחליט מה בא לנו לעשותעכשיו, כשאנחנו כבר אזרחים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il 


מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים
 
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
אם בעבר הרחוק , עסקים קטנים רבים לא יכלו אפילו לחשוב להתמודד מול חברות ותאגידי ענק בשוק הפרסום, הרי שהיום, באמצעות האינטרנט, הם בהחלט יכולים לעשות זאת ובהצלחה מרובה.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

תקנון מצוי מול תקנון מוסכם לבית משותף
התקנון המצוי הוא תקנון אשר מחייב כל בעל דירה בבית משותף, בין אם הוא מודע לקיומו של התקנון ובין אם לאו. תפקידו של התקנון המצוי – להגן על כל הצדדים הנוגעים בסוגיות מסוימות, בנוגע לרכוש הפרטי ולרכוש המשותף.

חיילים משוחררים – מה עכשיו?
התקופה של להיות חיילים משוחררים היא תקופה מעולה וכיפית, ויש תחושת שחרור גדולה מאוד, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים ותיכון וצבא – פתאום אתם באמת חופשיים. אבל יחד עם החופש הזה גם מגיע המון בלבול. יופי, אתם חופשיים ומאושרים, אבל.... מה עושים עכשיו?

5 סגולות של שמן זית כתית מעולה
שמן זית באיכות טובה טומן בחובו גם הרבה מאוד סגולות בריאותיות שוודאי תשמחו לדעת שאתם מקבלים אותן באריזה אחת יחד עם הצבע, הריח והטעם הנפלא הזה של שמן זית כתית מעולה, הנה חמש מהן לפניכם

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שנים באוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

השוואה בין שטות להסרת שיער
אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמו אדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף. אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימום שאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוג שנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנו מעדיפים להשאיר לחורף.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI