דף הבית עסקים שיווק ופרסום פירסום בחינם - פרסמו את עיסקכם
פירסום בחינם - פרסמו את עיסקכם
eyeweb - בניית אתרים לעסקים 08/02/11 |  צפיות: 916

עסק הרוצה לפרסם את עצמו ולגדול זקוק לפירסום במגוון אפשרויות. נכון הואשעסק אמין וטוב יקבל עבודות באמצעות לקוחות מרוצים הממליצים עליו לחבריםולמשפחה אך באופן שכזה העסק יעמוד במקומו ולא יגדך. בעל עסק הרוצה בהגדלתוומכאן גם ברווחים גדולים יותר זקוק לפירסום.

פירסום יכול להיות בתשלום או בחינם. אנו נתמקד כאן בעיקר בפירסום בחינם.

אחתהאפשרויות לפירסום בחינם הוא ברישום לאתרים המאפשרים לרשום את העסק. גםבאתרים אלו קיימת  האופציה לפירסום בחינם ואופציה לפירסום בתשלום. כמובןשבפירסום בתשלום העסק מקודם לפני המפרסמים חינם אך אין לזלזל גם בפירסוםהחינמי.

במידה ולבעל העסק יש אתר, יש לו יתרון כפול בפירסום בחינם.ברוב אתרי האינדקסים מאפשרים להוסיף את הקישור לאתר בעל העסק. קישור הואדבר חשוב מאד בקידום אתר. מאידך, לא כל אתרי האינדקסים מאפשרים קישור ישירלאתר. דוגמא לאתר שבו קיים פירסום חינם. גם כאן קיים פירסום בחינם אופירסום בתשלום כולל קישורים ישירים לאתר בעל העסק.

אפשרות אחרת לפירסום עסקים בחינם היא באמצעות השתתפות בפורומים שונים הקשורים למהות עסק הלקוח, להתייחסלשאלות ולענות באופן מקצועי (לא לדחוף חזק את העסק שלכם) ולאט לאט ליצורלשם שם דבר. הלקוחות כבר יגיעו מאליהם.

פייסבוק הוא עוד אמצעילפירסום בחינם. פייסבוק הפך בשנה האחרונה לאופציה "מבהילה" לצורך פירסוםבחינם. פיתחו לכם חשבון, העלו נושאים וטיפים הקשורים לעיסקכם, לאט לאטיגיעו אליכם כאלו המתעניינים בנושא, היפכו עצמכם לחברים באתרי פייסבוקאחרים והציגו את עצמכם אבל רק ללא ללחוץ. אנשים לא אוהבים שלוחצים עליהם.

יוטיובהוא אתר למצגות וידאו. לא נפרט כאן כי כמעט כל אחד כבר מכיר ויודע מה זהיוטיוב. הכינו מספר סרטים קצרים בני דקה או שתיים. תוכלו לעשות זאת גםבאמצעות מצלמת הוידאו של המחשב, תנו טיפים בנושא עיסקכם והעלו אותם לאתר.גם יוטיוב הפך בשנה האחרונה ללהיט בתחומים שונים ובפירסום בחינם.

אבל האם הכל בחינם? קחו בחשבון שעל מנת לבצע את כל האפשרויות הללו אתם צריכים להשקיע זמן. זמן הוא כסף. את השיקולים תעשו כבר בעצמכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il 


מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים
 
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
אם בעבר הרחוק , עסקים קטנים רבים לא יכלו אפילו לחשוב להתמודד מול חברות ותאגידי ענק בשוק הפרסום, הרי שהיום, באמצעות האינטרנט, הם בהחלט יכולים לעשות זאת ובהצלחה מרובה.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

תקנון מצוי מול תקנון מוסכם לבית משותף
התקנון המצוי הוא תקנון אשר מחייב כל בעל דירה בבית משותף, בין אם הוא מודע לקיומו של התקנון ובין אם לאו. תפקידו של התקנון המצוי – להגן על כל הצדדים הנוגעים בסוגיות מסוימות, בנוגע לרכוש הפרטי ולרכוש המשותף.

חיילים משוחררים – מה עכשיו?
התקופה של להיות חיילים משוחררים היא תקופה מעולה וכיפית, ויש תחושת שחרור גדולה מאוד, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים ותיכון וצבא – פתאום אתם באמת חופשיים. אבל יחד עם החופש הזה גם מגיע המון בלבול. יופי, אתם חופשיים ומאושרים, אבל.... מה עושים עכשיו?

5 סגולות של שמן זית כתית מעולה
שמן זית באיכות טובה טומן בחובו גם הרבה מאוד סגולות בריאותיות שוודאי תשמחו לדעת שאתם מקבלים אותן באריזה אחת יחד עם הצבע, הריח והטעם הנפלא הזה של שמן זית כתית מעולה, הנה חמש מהן לפניכם

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שנים באוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

השוואה בין שטות להסרת שיער
אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמו אדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף. אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימום שאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוג שנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנו מעדיפים להשאיר לחורף.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI