דף הבית תחבורה ורכב תחבורה ורכב - אחר הובלות דירות – הובלת תכולת הבית
הובלות דירות – הובלת תכולת הבית
eyeweb - בניית אתרים לעסקים 03/02/11 |  צפיות: 994

כולנו עברנו לפחות פעם אחת דירה בחיינו והזדקקנו לשירותיהן של חברותהובלות דירות. כיום, מאוד קשה לעבור דירה ללא חברת הובלה מקצועית אשר מספקתשירותי הובלה, אריזה וכדומה. לכן, יש לאתר את החברה המתאימה, לסגור עלתאריך, ולהתחיל לארוז את תכולת הבית בצורה היעילה והמוצלחת ביותר.

חברות הובלות דירות
חברות הובלות דירות יש בשפע וניתן למצוא רשימות ארוכה בלוחות בעלי מקצוע באינטרנט, בספרטלפונים וכן באמצעות המלצות של מכרים ובני משפחה. לרוב, כל החברות מספקותאת אותו השירות, אך איכות השירות, סוג הביטוח והיחס האישי שונים בין החברותהשונות.

על מנת לאתר את המובילים המתאימים לכם ממגוון חברות הובלה הפרוסות ברחבי הארץ, בררו מולם את הנתונים החשובים ביותר. למשל, כמה זמןהם קיימים בשוק ההובלות, מהם הלקוחות שלהם, איזה סוג ביטוח יש להם, האם הםמספקים ארגזים ו/או שירותי אריזה ללקוחותיהם ועוד. לאחר שאילת כל השאלות,יהיה לכם הרבה יותר קל בבחירה הסופית.

כיצד לארוז את תכולת הבית?
מעבר דירה אינו תהליך קל ודורש מאיתנו לאתר חברות הובלה, לארוז את כל הדירה מ-א' ועד ת', לנקות את הדירה שאנו עוזבים וכן את הדירההחדשה ועוד. לכן, אם נארוז נכון את תכולת הבית, יהיה לנו קל יותר ביוםהמעבר. מבולבלים? ובכן, אין צורך.. מיד נסה סדר בדברים.

ניתן לחלקאת תכולת הבית לקטגוריות: בגדים, ספרים, כלי מטבח, מוצרי חשמל וריהוט. כלאחת מהקטגוריות הללו נארזת בצורה שונה ולכן יש לשים לב שאתם אורזים בצורההנכונה ביותר.

בגדים, ספרים, כלי מטבח ומוצרי חשמל קטנים, מומלץלארוז בארגזים בגדלים שונים. ישנם חפצים שיכנסו לארגז גדול וישנם חפציםשיכנסו לארגז קטן יחסית. למשל, ספרים כדי לארוז בארגזים קטנים ולא עמוסיםכדי שהמובילים יוכלו להרים בכלל את הארגזים הללו. כלי מטבח לדוגמא, כדילעטוף קודם לכן בניילון או נייר לבן בכדאי לשמור על איכות המוצרים ורק לאחרמכן להכניס לארגזים המיועדים. את מוצרי החשמל הגדולים, כגון מקרר או מכונתכביסה לא ניתן לארוז ולכן מומלץ לנתק מהחשמל מספר ימים לפני המעבר הגדול,על מנת שאלו יוכלו להתייבש באופן סופי ולא יעלו עובש או ריח לא נעים. אתמערכת הסלון מומלץ לעטוף בניילונים נצמדים על מנת שלא יפגעו וכך גם אתהתמונות והחפצים השבירים.

לסיכום, על מנת לצלוח את מעבר הדירהבהצלחה, מומלץ לגלוש ללוחות בעלי מקצוע המכילות רשימות ארוכות של חברותהובלות דירות, לבצע סקר שוק בין החברות שעושות רושם חיובי, לברר את כלהפרטים החשובים, לקבוע תאריך ולהתחיל לארוז את תכולת הדירה בצורה הכי יעילהומהירה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il 


מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים
 
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
אם בעבר הרחוק , עסקים קטנים רבים לא יכלו אפילו לחשוב להתמודד מול חברות ותאגידי ענק בשוק הפרסום, הרי שהיום, באמצעות האינטרנט, הם בהחלט יכולים לעשות זאת ובהצלחה מרובה.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

תקנון מצוי מול תקנון מוסכם לבית משותף
התקנון המצוי הוא תקנון אשר מחייב כל בעל דירה בבית משותף, בין אם הוא מודע לקיומו של התקנון ובין אם לאו. תפקידו של התקנון המצוי – להגן על כל הצדדים הנוגעים בסוגיות מסוימות, בנוגע לרכוש הפרטי ולרכוש המשותף.

חיילים משוחררים – מה עכשיו?
התקופה של להיות חיילים משוחררים היא תקופה מעולה וכיפית, ויש תחושת שחרור גדולה מאוד, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים ותיכון וצבא – פתאום אתם באמת חופשיים. אבל יחד עם החופש הזה גם מגיע המון בלבול. יופי, אתם חופשיים ומאושרים, אבל.... מה עושים עכשיו?

5 סגולות של שמן זית כתית מעולה
שמן זית באיכות טובה טומן בחובו גם הרבה מאוד סגולות בריאותיות שוודאי תשמחו לדעת שאתם מקבלים אותן באריזה אחת יחד עם הצבע, הריח והטעם הנפלא הזה של שמן זית כתית מעולה, הנה חמש מהן לפניכם

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שנים באוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

השוואה בין שטות להסרת שיער
אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמו אדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף. אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימום שאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוג שנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנו מעדיפים להשאיר לחורף.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI