דף הבית עסקים שיווק ופרסום טיפים פרסום חינם – חסרונות
טיפים פרסום חינם – חסרונות
eyeweb - בניית אתרים לעסקים 03/02/11 |  צפיות: 1058

1. הקמת אתר אינטרנט באתרים המאפשרים הקמה בחינם. ברור לכולכם שאיןמתנות חינם. על מנת להקים אתר צריך ידע לא קטן למרות שמוצגת בפניכם מערכתניהול שגם היא מסובכת למי שלא מבין בתחום. חשוב לא פחות הוא כיצד לכתובבאתר, מה הם מונחי החיפוש הנדרשים לאתר, היכן ואיך לשתול את מונחי החיפוש,אתם תלויים בגרפיקה מובנית שלא מעט מאלו שבנו שם את האתר משתמשים בה ואםתרצו לשדרג העלות תגיע לאלפי שקלים, אין אחריות על האתר, בעלי האתר יכוליםיום אחד להחליט להוריד אותו וכל עמלכם היה לשווא, לעיתים שם המתחם הוא שלחברת האתרים ולא שלכם. ההצעה שלנו היא –  בחרו חברה להקמת אתרים, שלמו להםבהתאם והמשיכו בעסקכם שבו אתם המבינים.

2. פרסום חינם באינדקסיםחינמיים – על מנת לרשום את העסק באינדקס יש צורך בהבנה כיצד לרשום, מה הםמונחי החיפוש הנדרשים, קיימים עשרות אתרים שכאלו ולרשום את העסק בכולם זהמספר ימי עבודה רצופים. לא חבל לכם על הזמן? את הזמן הזה תשקיעו בעסק שלכםובו תרוויחו יותר.
3. פרסום חינם באתרי מאמרים – מאמרים צריך לדעתלכתוב. לא כל אחד יודע. צריך לדעת קודם כל לאתר את מונחי החיפוש הרלוונטייםלעסקכם וישנן שיטות מגוונות שרק בעלי מקצוע מכירים אותם, לדעת לכתוב בשפהרהוטה תוך כדי שתילת מונחי החיפוש הרלוונטיים, לדעת להציג את עסקכם באופןאובייקטיבי, כתיבת מאמר בצורה רצינית הוא תהליך שלוקח זמן, מאמר אחד לאמספיק, צריך מספר מאמרים. כמו שאמרנו זמן הוא כסף. נצלו את הזמן הזה לביסוסעסקכם וקחו בעלי מקצוע שיכתבו עבורכם.

4. פרסום חינם בעתהחלפת קישורים – קישורים ניתן להחליף הן בקישורים ישירים והן בקישורים צדשלישי. מי שלא מתמצא בכך כדאי שלא יתחיל אחרת רק יגרום נזק לאתרו. החלפתקישורים זה תהליך ארוך הכולל מציאת אתרים דומים, יצירת קשר עם בעלי האתריםשבעצם לא מטפלים באתר אלא מעסיקים בעל מקצוע בתחום, חלק מהקישורים נבניםבהחלפת מאמרים עם קישורים בתוכם בין אתרים שונים. זה נושא מורכב ולא פשוטהמצריך סבלנות וזמן. אם יש לכם זמן מיותר לימדו את הנושא ובצעו זאת. לדעתנותשאירו את הנושא למקדמי אתרים שזה מקצועם.

5. פרסום חינם בפייסבוק – מי שלא מתמצא בנושא כדאי שלא יתחיל בכך. להקים חשבון בפייסבוקזה דבר לא מסובך במיוחד. מאידך, לנהל את האתר זה כבר דבר אחר. איך לכתוב,איזה חומרים להכניס לאתר, איך ליצור קהל אוהדים, כמה פעמים בשבוע צריךלהכניס נושא חדש. דבר זה דורש מכם את מלא תשומת הלב וזמן לא מועט. החליטובעצמכם אם זה שווה לכם. לא נראה לנו שבעל עסק שבדרך כלל לא מבין בתחום יוכללמצוא את הזמן והידע לפתוח חשבון בפייסבוק ולנהל את האתר. תנו זאתלמקצוענים שזה תחום עיסוקם.

6. פרסום חינם בפורומים – קיימים עשרות פורומים בנושאים שונים ומגוונים וכל בעל עסק יוכללמצוא את הפורום המתאים לו. מאידך,המעקב אחרי הפורומים, ההתייחסות לנכתבבהם, הזמן שצריך להשקיע, כל זה גוזל מכם את הזמן שבו בעצם אתם צריכיםלהשקיע בעסק שלכם. אם יש לכם זמן, ניחא. אם אתם עסוקים רוב הזמן בעיסקכם,וותרו על הפורומים. במקום זאת השקיעו עוד מאמץ בעיסקכם. זה חשוב יותר.

מעבר לכל האמור לעיל ישנן כמובן גם יתרונות לפירסום בחינם ועל כך במאמר אחר.
בכל מקרה שיהיה לכם בהצלחה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il 


מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים
 
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
אם בעבר הרחוק , עסקים קטנים רבים לא יכלו אפילו לחשוב להתמודד מול חברות ותאגידי ענק בשוק הפרסום, הרי שהיום, באמצעות האינטרנט, הם בהחלט יכולים לעשות זאת ובהצלחה מרובה.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

תקנון מצוי מול תקנון מוסכם לבית משותף
התקנון המצוי הוא תקנון אשר מחייב כל בעל דירה בבית משותף, בין אם הוא מודע לקיומו של התקנון ובין אם לאו. תפקידו של התקנון המצוי – להגן על כל הצדדים הנוגעים בסוגיות מסוימות, בנוגע לרכוש הפרטי ולרכוש המשותף.

חיילים משוחררים – מה עכשיו?
התקופה של להיות חיילים משוחררים היא תקופה מעולה וכיפית, ויש תחושת שחרור גדולה מאוד, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים ותיכון וצבא – פתאום אתם באמת חופשיים. אבל יחד עם החופש הזה גם מגיע המון בלבול. יופי, אתם חופשיים ומאושרים, אבל.... מה עושים עכשיו?

5 סגולות של שמן זית כתית מעולה
שמן זית באיכות טובה טומן בחובו גם הרבה מאוד סגולות בריאותיות שוודאי תשמחו לדעת שאתם מקבלים אותן באריזה אחת יחד עם הצבע, הריח והטעם הנפלא הזה של שמן זית כתית מעולה, הנה חמש מהן לפניכם

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שנים באוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

השוואה בין שטות להסרת שיער
אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמו אדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף. אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימום שאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוג שנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנו מעדיפים להשאיר לחורף.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI