דף הבית רפואה ובריאות בריאות נשים העצמה נשית – ההשפעה על אורח חיים
העצמה נשית – ההשפעה על אורח חיים
eyeweb - בניית אתרים לעסקים 23/01/11 |  צפיות: 1890

רבות נכתב על העצמה נשית, אך דבר לא נכתב על ההשפעה שלה על אורח חיינו כנשים, ניהול הקריירה וחיי המשפחה יחדיו. 
בשנים האחרונות אנו עדים לשינויים ארגוניים המתבצעים בחברות וארגונים בישראל ובעולם. נשים, שבעבר לא שולבו בתפקידים ניהוליים, תופסות כיום תפקידי מפתח באותם ארגונים וחברות, תפקידים שפעם נוהלו רק על ידי גברים. בנוסף לכך, הגברים תורמים מזמנם לניהול משק הבית וניהול המשפחה. אם בעבר האישה היא זו שניהלה את הבית וכל מה שכרוך בכך, כיום הגבר שלצידה עוזר לה ולמשפחה בעבודות הבית – בישול, קניות, ניקיונות וכדומה.

העצמה נשית תורמת לעסקים
כחלק מהתופעה של העצמה נשית, אנו נוכחים לדעת כי לנשים כוח ועוצמה שונים משל גברים והן יודעות לתפקד טוב יותר במצבים שונים מגברים ולעשות עסקים בצורה שונה לגמרי. בעוד עולם העסקים של הגברים תחרותי וכוחני ומילים כמו "שליטה" ו"כוחניות" נכנסות לתמונה, הנשים מתנהלות בצורה איכפתית, פועלות על בסיס כבוד הדדי ונימוס.
גם הסגנון הניהולי של הנשים שונה לחלוטין משל הגברים ולכן אנו רואים יותר ויותר נשים אשר תופסות את המושכות ומובילות חברות, ארגונים, מפלגות ועוד. בעוד נשים רכות יותר ואימהיות, הגברים אגרסיבים וכוחניים – שלא תמיד יש בהתנהגות זו צורך או דרישה.

השילוב בין שליטה ותפקוד לבין סגנון ניהול שונה, הם שמביאים יותר ויותר נשים לתפקידי מפתח באותם ארגונים וחברות וכן להצלחה אדירה של נשים בעולם העסקים, הפוליטיקה וכדומה. הנשים יודעות להשתמש בהעצמה נשית שלהן ובכך תורמות למקום עבודתן ומתקדמות לתפקידים בכירים יותר עם השנים.

העצמה נשית תורמת בניהול הבית
אין ספק שאישה המנהלת קריירה וחיי משפחה צריכה להיקרא "סופר-וומן". הריצות בין קריירה למשפחה והפוך – משפחה וקריירה יכולות לשחוק אותנו הנשים, אך זה לא קורה. באמצעות העצמה נשית, כל אישה יכולה לנהל טוב יותר את חייה ואורח החיים של בני ביתה – ניהול זמן, לקיחת אחריות, אופטימיות והעצמה אישית הם תורמים לניהול נכון בין קריירה למשפחה. 
כמו הסגנון הניהולי בעולם העסקים, כך גם בניהול משק הבית ואורח החיים המשפחתיים. בעוד גברים לרוב יכולים לעשות פעולה אחת, נניח לאסוף את הילדים מהגן, הנשים בזמן הזה אוספות את הילדים מהגן, משלמות חשבון חשמל, סוגרות בבייביסיטר לשעות הערב ונוהגות כל הדרך הבית כדי להכין ארוחת צהריים עבור הילדים.

בנוסף לכך, נשים טובות יותר בהתמודדות עם מצבי לחץ. אם חס וחלילה אחד הילדים חולה, האישה תדע להתמודד עם הסיטואציה הזו טוב יותר מבעלה. היכולת לשמור על כוח רוח ושליטה במצבי לחץ ולתפקד בכל מצב שייך רק לנשים וליכולת שלהן להעצים את עצמן במצבים קשיים וקלים כאחד.

לסיכום, העצמה נשית תורמת לנשים באורח החיים שלהן – הן בניהול קריירה וקידום הקריירה והן בניהול חיי משפחה ומשק בית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il 


מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים
 
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
אם בעבר הרחוק , עסקים קטנים רבים לא יכלו אפילו לחשוב להתמודד מול חברות ותאגידי ענק בשוק הפרסום, הרי שהיום, באמצעות האינטרנט, הם בהחלט יכולים לעשות זאת ובהצלחה מרובה.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

תקנון מצוי מול תקנון מוסכם לבית משותף
התקנון המצוי הוא תקנון אשר מחייב כל בעל דירה בבית משותף, בין אם הוא מודע לקיומו של התקנון ובין אם לאו. תפקידו של התקנון המצוי – להגן על כל הצדדים הנוגעים בסוגיות מסוימות, בנוגע לרכוש הפרטי ולרכוש המשותף.

חיילים משוחררים – מה עכשיו?
התקופה של להיות חיילים משוחררים היא תקופה מעולה וכיפית, ויש תחושת שחרור גדולה מאוד, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים ותיכון וצבא – פתאום אתם באמת חופשיים. אבל יחד עם החופש הזה גם מגיע המון בלבול. יופי, אתם חופשיים ומאושרים, אבל.... מה עושים עכשיו?

5 סגולות של שמן זית כתית מעולה
שמן זית באיכות טובה טומן בחובו גם הרבה מאוד סגולות בריאותיות שוודאי תשמחו לדעת שאתם מקבלים אותן באריזה אחת יחד עם הצבע, הריח והטעם הנפלא הזה של שמן זית כתית מעולה, הנה חמש מהן לפניכם

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שנים באוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

השוואה בין שטות להסרת שיער
אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמו אדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף. אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימום שאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוג שנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנו מעדיפים להשאיר לחורף.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI