דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים איתור נזילות מים
איתור נזילות מים
eyeweb - בניית אתרים לעסקים 17/01/11 |  צפיות: 1105

נזילת המים בדירה נובעת ממקורות שונים. הסיבה העיקרית לנזילת מים בדירה נובעתמפיצוץ צנרת. הפיצוץ יכול להיות בפתח של ראש סיכה כך שנזילת המים היא איטית ולוקחזמן רב עד אשר מגלים אותה או פיצוץ רחב יותר ואז ישנה פריצת מים בלחץ גבוה.כיצדלאתר ולפתור את הבעייה? בהמשך.

צנרת המים בדירה מורכבת בעצם משני צינורות מקבילים. צנרת מים חמים וצנרת מיםקרים. בדרך כלל לצנרת המים החמים נטייה לקבל חלודה ולפרוץ בעיקר בחיבורי הצנרת .חלק מהצנרת עובר מתחת למרצפות וחלק אחר בקירות. מאידך, לא תמיד המים פורצים בדיוקבמקום הנזילה מאחר ולמים יש תכונה לפרוץ החוצה במקום הנוח להם ביותר. במקריםמסוימים נזילת מים מתחת למרצפות נגלית בתקרת השכן ולא בדירה עצמה. צנרת המים יכולהלהיות צנרת מתכת או צנרת פלסטיק שכיום מקובלת בדירות החדשות.

איתור נזילת מים

על מנת לאתר את המיקום המדויק של נזילת המים ישנם מספר אמצעי גילוי נזילות כאשרהאמצעי המתקדם והמדויק ביותר הוא באמצעות ציוד אינפרא אדום. מיכשור שכזה יודע למצואאת המיקום המדויק של פריצת המים מהצינור וחוסך פתיחת קירות או מרצפות שלא לצורך.מאידך, על מנת להשתמש במערכת גילוי נזילות באמצעות ציוד אינפרא אדום יש צורך בבעלמקצוע אשר השתלם בהפעלת הציוד באופן מקצועי.

גילוי נזילות

שימוש נוסף במערכת אינפרא אדום הוא לגילוי נזילות מהגג. מספר לא קטן של דירותבעלות גג סובלות מנזילת מים מהגג לתקרה ולקירות. כאן תהליך גילוי הנזילה מסובךומורכב הרבה  יותר מאשר גילוי נזילות מצנרת המים הביתית. כפי שציינו מעלה למים ישנטייה לפרוץ החוצה במקום הנוח ביותר. נזילה יכולה להתחיל בגג במקום מסוים אך לתקרההיא תפרוץ במרחק רב ממקום הנזילה עצמה. כאן באה מערכת גילוי נזילות באמצעות אינפראאדום המאתרת את המיקום המדויק של הנזילה וחוסכת פתיחת מרצפות בגג לצורך איתורהנזילה.

חברה לאיתור נזילות מים

עוד נקודה חשובה היא שכאשר אתם בוחרים חברה שתאתר לכם את הנזילה מהגג כדאי שאותהחברה גם תתקן את הבעיה תוך כדי חתימה על אחריות לשלוש שנים לפחות. במידה ותיקחו בעלמקצוע שיאתר את הנזילה ובעל מקצוע אחר לתיקון סביר כי במידה והנזילה תמשיך כל בעלמקצוע יאשים את השני. האחד יטען כי אתר את הנזילה וזה שתיקן ביצע עבודה רשלניתוהשני יאשים את בעל המקצוע שאיתר את הנזילה ויאמר שתיקן בהתאם לנתונים שקיבל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת. אתר אינטרנט: www.eyeweb.co.il 


מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים
 
פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
אם בעבר הרחוק , עסקים קטנים רבים לא יכלו אפילו לחשוב להתמודד מול חברות ותאגידי ענק בשוק הפרסום, הרי שהיום, באמצעות האינטרנט, הם בהחלט יכולים לעשות זאת ובהצלחה מרובה.

לא רק בים – זיפות גגות
לפעמים השיטות הישנות והמסורתיות הן השיטות הטובות ביותר שלנו לעשות דברים. זיפות גגות היא אחת הדוגמאות. בדיקות שגרתיות של הגג וזיפות מדי מספר שנים יבטיחו לכם גג אטום ככל שניתן.

הכן גגך לקיץ – הלבנת גגות
בדיוק כמו שאנחנו מכינים את מכוניותינו לחורף ואת גופנו לקיץ – כך גם את גגותינו לקיץ כדאי שנכין, לקראת הקיץ והשרב הגדול שאנחנו בתור ישראלים ותיקים יודעים, שלא יחוס עלינו ושלא יחסוך מאתנו כמויות אדירות של שמש וקרינה.

הסרת שיער בשיטות שונות – מה עדיף?
כל אחד ואחת מעדיפים את השיטה שלהם להסרת שיער - בקיץ, בחורף ובעונות שביניהן. חשוב להחליט על שיטה שתהיה לכם גם נוחה, גם יעילה וגם, אם אפשר, כמה שפחות כואבת. איזו דרך אתם מעדיפים? מהם היתרונות והחסרונות של כל דרך?

תקנון מצוי מול תקנון מוסכם לבית משותף
התקנון המצוי הוא תקנון אשר מחייב כל בעל דירה בבית משותף, בין אם הוא מודע לקיומו של התקנון ובין אם לאו. תפקידו של התקנון המצוי – להגן על כל הצדדים הנוגעים בסוגיות מסוימות, בנוגע לרכוש הפרטי ולרכוש המשותף.

חיילים משוחררים – מה עכשיו?
התקופה של להיות חיילים משוחררים היא תקופה מעולה וכיפית, ויש תחושת שחרור גדולה מאוד, במיוחד אחרי כל כך הרבה שנים של לימודים ותיכון וצבא – פתאום אתם באמת חופשיים. אבל יחד עם החופש הזה גם מגיע המון בלבול. יופי, אתם חופשיים ומאושרים, אבל.... מה עושים עכשיו?

5 סגולות של שמן זית כתית מעולה
שמן זית באיכות טובה טומן בחובו גם הרבה מאוד סגולות בריאותיות שוודאי תשמחו לדעת שאתם מקבלים אותן באריזה אחת יחד עם הצבע, הריח והטעם הנפלא הזה של שמן זית כתית מעולה, הנה חמש מהן לפניכם

חיילים משוחררים – רוצים ללמוד להיות בעלי מקצוע?
חיילים משוחררים רבים פונים ללימודי תעודה שמכשירים אותם להיות בעלי מקצוע בכל מיני תחומים, מתוך הבנה שהרבה פעמים לא צריך ללמוד המון שנים באוניברסיטה כדי להצליח בחיים. לפעמים לימודי תעודה במקצוע שיש לו ביקוש רב בשוק יכולה לקדם חיילים משוחררים בפרק זמן קצר יותר, למקומות רחוקים יותר. זו יכולה להיות נקודת התחלה מצוינת

השוואה בין שטות להסרת שיער
אם יכולנו להסתובב בקיץ הישראלי כמו אדם וחווה, היינו עושים את זה בכיף. אבל זהו, שאנחנו לא יכולים... ולכן אנחנו מנסים ללבוש את המינימום שאפשר. ובשביל ללבוש את המינימום שאפשר, מה לעשות, אנחנו צריכים לדאוג שנהיה חלקים ונוכל ללכת בהרגשה טובה ונעימה. מה גם שאת 'הפרוות'... אנחנו מעדיפים להשאיר לחורף.

7 מחשבות על בחירת בעלי מקצוע
כאשר בוחרים בעל מקצוע יש הרבה שיקולים. זה נשמע אולי מוגזם, כאילו – מה כבר יכול להיות? אבל האמת היא שיש לא מעט פרמטרים ודברים שכדאי לקחת בחשבון לפני שבחורים בעל מקצוע. אז מה הם? הנה לפניכם 7 מחשבות שריכזנו עבורכם בנוגע לבחירת בעלי מקצוע, ממה ששמענו ומהניסיון האישי שלנו
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI